Реборн Лялька Хлопчик Reborn Baby Doll Liam Original 55 см м'яконабивна
3 680 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 0122
Сертифікати ASTM F963 та EN71.
Реалістичний розмір новонародженої дитини. Довжина 55 см.
Вага 1,2 кг.
На ляльку підійде одяг, ліжечко та коляска для новонародженого, а також підгузки та інші дитячі аксесуари.
• Матеріал: вініл-силіконові руки, ноги і голова, а тіло – м'яконабивне. Така лялька більш жива та пластична, на відміну від повністю вінілових аналогів.
• Очі: з довгими віями
• Волосся: вживлене
• Функція: кінцівки ляльки гнучкі та рухливі, лялька може легко сидіти, лягати, але не може встати, говорити, мочитися.
• Рекомендований вік: від 3 років і більше
• 1 лялька реборн дівчинка
• 1 пляшечка для годування
• 1 магнітна соска
• 1 комбінезон, як на фото
• 1 підгузок
• 1 сертифікат
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Berenguer |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Реборн |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Комбінований |
| Довжина | 55 см |
| Вага | 1200 г |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Довжина упаковки | 55 мм |
| Ширина упакування | 20 мм |
| Висота упаковки | 25 мм |
- Ціна: 3 680 ₴/комплект











