Ліжко дитяче м'яке з матрацом для новонароджених реборнів, зелена 65x40x15 см
Опис
Зручне м'яке ліжечко-кошик з матрацом. З перших днів життя.
Вік: 0-3 міс.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Рожевий |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Вага | 1500 г |
| Висота подушки | 25 см |
| Довжина подушки | 70 см |
| Оздоблення та прикраси | Аплікація — класична вишивка |
| Тип | Для сну |
| Форма | Овальна |
| Ширина подушки | 40 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴



