Реборн Дівчинка Лялька Реалістична Reborn Baby з аксесуарами м'яке тіло 45 см
3 200 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: PROM-111537
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Сертифікати ASTM F963 та EN71.
Реалістичний розмір новонародженої дитини. Довжина 45 см.
Вага 1,2 кг.
На ляльку підійде одяг, ліжечко та коляска для новонародженого, а також підгузки та інші дитячі аксесуари.
• Матеріал: комбінований
• Очі: з довгими віями
• Волосся: вживлене
• Функція: кінцівки ляльки гнучкі та рухливі, лялька може легко сидіти, лягати, але не може встати, говорити, мочитися.
• Рекомендований вік: від 3 років і більше
• 1 лялька реборн дівчинка
• 1 пляшечка для годування
• 1 магнітна соска
• 1 комплект одягу, як на фото
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | США |
| Тип | Реборн |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Вініл |
| Висота | 10 см |
| Ширина | 20 см |
| Довжина | 45 см |
| Вага | 1200 г |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Довжина упаковки | 500 мм |
| Ширина упакування | 200 мм |
| Діаметр упаковки | 200 мм |
| Висота упаковки | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 200 ₴/комплект








