Реборн Лялька Дівчинка Reborn Baby Doll з аксесуарами вініл можна купати 50 см




2 900 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: PROM-49
Малятко ПОВНІСТЮ З ВІНІЛУ, можна купати!
_______
Але не плутайте вініл з силіконом!
Вініл - матеріал середньої м'якості, досить гнучкий і міцний - щось середнє між пластиком і гумою.
Силікон - це м'який гумовий матеріал, який тягнеться, желеподібний, ляльки з силікону входять в дорогий сегмент, вартість якого від 10 тис. грн.
_______
Сертифікати ASTM F963 та EN71.
Реалістичний розмір новонародженої дитини. Довжина 50 см.
Вага 1,3 кг.
На ляльку підійде одяг, ліжечко та коляска для новонародженого, а також підгузки та інші дитячі аксесуари.
• Матеріал: світлий нейтральний вініл
• Очі: з довгими віями
• Волосся: вживлене
• Функція: кінцівки ляльки гнучкі та рухливі, лялька може легко сидіти, лягати, але не може встати, говорити, мочитися.
• Рекомендований вік: від 3 років і більше
• 1 лялька реборн дівчинка з м'якого вінілу (без тканини)
• 1 пляшечка для годування
• 1 магнітна соска
• 1 боді
• 1 штанці
• 1 пов'язка на голову або заколка
Реборни – ручна робота майстрів, тому ляльки можуть мати невеликі відмінності
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Berenguer |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Реборн |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Вініл |
| Висота | 10 см |
| Ширина | 20 см |
| Довжина | 50 см |
| Вага | 1300 г |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Довжина упаковки | 500 мм |
| Ширина упакування | 200 мм |
| Діаметр упаковки | 200 мм |
| Висота упаковки | 300 мм |
- Ціна: 2 900 ₴/комплект



