Пляшечка для реборна із сумішшю для годування Їжа для ляльок Реборн Нескінченна суміш
260 ₴
- Готово до відправки
- Код: PROM-5ООО
Рекомендуємо до покупки реборна!
Реалістичний розмір та дизайн пляшечки. Підходить для всіх реборнів від 40 см.
Переваги таких пляшечок:
- вічна суміш – не потрібно постійно купувати інгредієнти для приготування
- не протікає – все в будинку залишається чистим
- не потрібно імітувати витрату суміші - вона сама реалістично зникає під нахилом пляшечки
- не потрібно готувати суміш знову і знову - пляшечка щоразу повна і готова до годівлі
Абсолютно всі власники реборнів стикаються із питанням: а чим можна годувати таких пупсів? Безперечно можна приготувати суміш із продуктів вдома: хтось готує суміш із борошна, хтось із шампуню та рідкого мила.. а хтось і зовсім купує справжню суху молочну суміш у магазині. У будь-якому випадку, вибір і приготування займають чимало часу, а щоб отримати ідеальну реалістичну консистенцію потрібно експериментувати і ще як заморочитися. А це час, гроші і нерідко забруднена кухня та одяг. Також, витрата інгредієнтів та нервів батьків)))
Ми знайшли дуже зручне та економічне вирішення цього питання. Це пляшечки з невичерпною сумішшю. Більш того, ви можете вибрати молоко або фруктовий сік-пюре, що урізноманітнить раціон малюка-реборна.
Ці магічні пляшечки – справжня знахідка для дітей та батьків, оскільки суміш ніколи не закінчується і можна нагодувати всіх діток-реборнів удома навіть однією пляшечкою. Нахиляючи пляшечку "соскою" вниз, суміш зникає, але коли ви її повертаєте у вихідне положення - пляшечка знову повна. Дітям та дорослим цікаво спостерігати за цим дивом. А ще ця суміш не проливається і всі діти чисті та акуратні))
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | США |
| Тип | Реборн |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Комбінований |
| Висота | 15 см |
| Ширина | 3 см |
| Довжина | 4.5 см |
| Вага | 0.2 г |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
- Ціна: 260 ₴










