Реборн Лялька Reborn Doll зі статевими ознаками 3D-шкіра вініл 49 см можна купати



2 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: PROM-550VW
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Молд оригінал Німеччина.
Малятко ПОВНІСТЮ З ВІНІЛУ, ніякої набивної тканини.
_______
Але не плутайте вініл з силіконом!
Сертифікати ASTM F963 та EN71.
Реалістичний розмір новонародженого. Довжина 49 см, ніжки малюка складені у реалістичній позі. Вага 1 кг.
На ляльку підійде одяг, ліжечко та коляска для новонародженого, а також підгузки та інші дитячі аксесуари.
• Матеріал: світлий нейтральний вініл
• Очі: з довгими віями
• Волосся: прошите по всій голові
• Функція: кінцівки ляльки гнучкі та рухливі, лялька може легко сидіти, лягати, але не може встати, говорити, мочитися та розплющувати очі
• Рекомендований вік: від 3 років і більше
У КОМПЛЕКТ ВХОДИТЬ
• 1 лялька реборн з м'якого вінілу
• 1 боді
• 1 пляшечка
• 1 пустушка магнітна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Berenguer |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Реборн |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Вініл |
| Висота | 20 см |
| Ширина | 20 см |
| Довжина | 49 см |
| Вага | 1000 г |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Довжина упаковки | 50 мм |
| Ширина упакування | 20 мм |
| Діаметр упаковки | 20 мм |
| Висота упаковки | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 999 ₴



