Реборн Лялька Reborn baby doll вініл силікон 47 см можна купати



2 900 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: PROM-050
Молд оригінал Німеччина.
Малятко ПОВНІСТЮ З ВІНІЛУ.
❗Але не плутайте вініл з силіконом!
Сертифікати ASTM F963 та EN71.
Реалістичний розмір новонародженого. Довжина 47 см, ніжки малюка складені у реалістичній позі. Вага 1,3 кг.
• Матеріал: світлий нейтральний вініл
• Очі: з довгими віями
• Волосся: пофарбоване
• Функція: кінцівки ляльки гнучкі та рухливі, лялька може легко сидіти, лягати, але не може встати, говорити та розплющувати очі
• Рекомендований вік: від 3 років і більше
У КОМПЛЕКТ ЗАВЖДИ ВХОДИТЬ
• 1 лялька реборн
• 1 свідоцтво про народження
• 1 магнітна пустушка рандомно
• 1 пляшечка для годування рандомно
• 1 комплект одягу з шапкою
• 1 аксесуар для ляльки, або додатковий елемент одягу.
Комплекти можуть дещо відрізнятися від тих, що на фото - якщо немає гризунка, ми покладемо за тією ж ціною взуття або інший аксесуар.
Ви завжди можете переодягнути свого малюка на свій смак. На ляльку підійде одяг, ліжечко та коляска для новонародженого, а також підгузки та інші дитячі аксесуари.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Berenguer |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Реборн |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Вініл |
| Висота | 20 см |
| Ширина | 20 см |
| Довжина | 47 см |
| Вага | 1300 г |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Довжина упаковки | 50 мм |
| Ширина упакування | 20 мм |
| Діаметр упаковки | 30 мм |
| Висота упаковки | 30 мм |
| Користувацькi характеристики | |
| Наявність сертифіката | Да |
- Ціна: 2 900 ₴/комплект



